T³ - TableTop Tournaments
Witaj Gość. Proszę
zaloguj się
lub
zarejestruj się
.
Zaloguj się używając nicka/ID oraz hasła (
Zagubione hało?
).
Bądź na bierząco:
|
Kontakt
T³-POLSKA
Zmień kraj
Wybierz swój kraj:
Międzynarodowy
Niemcy
Austria
Zwajcaria
Niderlandy
Belga
Luxembourg
Polska
Francja
Anglia
Włochy
Serbia
Węgry
USA
Rumunia
Zamknij
Turnieje:
*
Strona Główna
*
Przeglądaj
*
Kalendarz
*
Mapa
*
ETC
*
Podziel się
*
Wyszukaj
Gracz:
*
Zaloguj Się
*
Autostop
*
Lista Graczy
*
Kluby
Organizatorzy:
*
Zarejestruj
*
GoePP
*
FAQ
NTR/ETR:
*
Informacje
*
Ranking
*
Ranking Klubów
*
Szukaj
*
Dodaj wyniki
*
Ranking Armii
*
Hall'o'Fame
Informacje:
*
Gry Bitewne
*
Newsletter
*
Archiwum Wiadomości
*
Wątki
*
FAQ
O T³:
*
Czym jest T³?
*
Memberships
*
Zasady korzystania
*
Privacy
*
Cookies
*
Media
*
Kontakty
NTRv3.0 - Narodowy Ranking Turniejowy (NTR) Niemcy - Blitz Bowl
Początek zbierania danych: 01/01/04
Ostatnia aktualizacja:
24/04/24 05:30
Więcej informacji
tutaj
.
Wybierz system bitewny i sposób sortowania:
A Fantastic Saga
A Song of Ice & Fire
Adeptus Titanicus
Aeronautica Imperialis
Alkemy
Anima Tactics
Arena Rex
Aristeia!
Babylon 5
Batman Miniature Game
Battlefleet Gothic
BattleTech: Alpha Strike
Behind Omaha
Blitz Bowl
Blood Bowl
Bloodfields
Bolt Action
Bushido
Clash of Empires
Classic BattleTech
Confrontation 3/3.5
Conquest - The Last Argument of Kings
Conquest: First Blood
Dark Age
De Bellis Magistrorum Militum
De Bellis Multitudinis
Dead Man's Hand
Demonworld
Dreadball
Dropfleet Commander
Dropzone Commander
Dust 1947
Dystopian Wars
Eden
Epic Armageddon
Fallout: Wasteland Warfare
Field of Glory
Field of Glory - Ancient and Medieval
Field of Glory - Napoleonic
Field of Glory - Renaissance
Firestorm Armada
Flames of War
Freebooter's Fate
Frostgrave
Gaslands
Godslayer
Godtear
Guild Ball
Heroscape
Infinity
Kings of War
Malifaux
Marvel: Crisis Protocol
Masters of The Universe: Battleground
MechWarrior: Dark Age
Middle-earth Strategy Battle Game
Monsterpocalypse
Moonstone
Mordheim
Ogniem i Mieczem
OPR Age of Fantasy
OPR Grimdark Future
Rapture
Runewars Miniatures Game
SAGA
Schicksalspfade
Star Trek: Attack Wing
Star Wars Miniatures
Star Wars: Armada
Star Wars: Imperial Assault
Star Wars: Legion
Star Wars: Shatterpoint
Star Wars: X-Wing Miniatures Game
Starship Troopers
Street Fighter: The Miniatures Game
Summoners
Tanks
The 9th Age: Fantasy Battles
The Drowned Earth
The Exalted Ones
The Uncharted Seas
Urban War
War of the Ring
Warhammer 30K: The Horus Heresy
Warhammer 40K
Warhammer 40K: Kill Team
Warhammer Age of Sigmar
Warhammer Age of Sigmar: Warcry
Warhammer Ancient Battles
Warhammer Fantasy Battles
Warhammer Underworlds
Warhammer: The Old World
Warlord
Warmachine
Warmaster
Wild West Exodus
World War III: Team Yankee
Miejsce
Ilość turnieji
Nazwa
Pochodzenie
Miejsce
Nazwa
Pochodzenie
Turnieje*
Punkty-NTR
1
Jonas aka "Neumond"
Lübeck
4
17.70
2
Sascha aka "SchlitzundGhost"
Sierksdorf
6
12.38
3
Andre aka "anagrie2007"
Heilshoop
5
12.05
4
Sven aka "Ari"
Lübeck
5
11.63
5
Andre aka "MrCiderius"
Lübeck
3
9.93
6
Florian aka "BLUTAXT"
Neumünster
4
9.14
7
Jan aka "Jan_Tabletop"
Leer
3
8.80
8
Daniel aka "SuperMassiveBeast"
Perlin
1
8.64
9
Philipp aka "nerds-gegen-stephanDE"
Bad Kissingen
11
8.63
10
Jan Malte aka "Keramor"
Berlin
3
8.52
11
Alexander aka "FRY"
Berlin
3
8.49
12
Moritz aka "blackpath"
Berlin
2
8.03
13
Falko aka "Yuups"
Lübeck
5
8.00
14
Ben aka "Wampalumpa"
Selent
2
7.99
15
Jörg aka "Didi"
Stockelsdorf
6
7.53
16
Nuri aka "the_VoiD"
Berlin
3
6.44
17
Lasse aka "MrSuicider"
Lübeck
2
5.30
18
Kai aka "Nidhoegg"
Neumünster
1
4.58
19
Dennis aka "Dennis_Denyo"
Berlin
2
4.37
20
Ingo aka "Trondur"
Mainz
2
4.16
21
Jan-Noah aka "Janek"
Heilshoop
4
4.04
22
Philipp aka "PePPer"
Potsdam
3
4.02
23
Daniel aka "SuperMassiveBeast"
Perlin
3
3.63
24
Dennis aka "NswfG"
Wiesbaden
4
3.55
25
Sabrina aka "Trashtalkerin"
Steinach
10
3.38
26
Dennis aka "Gizmo9211"
Hannover
2
3.34
27
Gino aka "GamingRhino"
Nürnberg
1
3.09
28
Tobias aka "der_Kogger"
Neumünster
1
3.00
29
Jörg aka "ComandanteSamsa"
Wiesbaden
3
2.76
30
Aaron aka "aFranz"
Eltville
5
2.67
31
Tim aka "Lord_Caine"
Hamburg
1
2.63
32
Jan Felix L.
Lübeck
1
2.62
33
Maximilian aka "Turbomax"
Wiesbaden
1
2.57
34
Marina aka "Mina-Taurus"
Wiesbaden
1
2.31
35
Dennis aka "Cameron1411"
Stockelsdorf
1
2.27
36
Dani aka "ath"
Nürnberg
2
2.06
37
Martin aka "Blue_Sun"
Berlin
2
2.05
38
Hannes aka "Urmel"
Berlin
1
2.00
39
Enrico aka "GobiWood"
Hammoor
2
1.98
40
Kai aka "Lukai"
Lübeck
1
1.96
41
Thomas aka "Thom70"
Eltville
5
1.83
42
Selina aka "Hermine"
Bad Kissingen
4
1.75
43
Alexander aka "Ventarian"
Wiesbaden
3
1.43
44
Ralf aka "Huscarl79"
Uetze
1
1.06
45
Nico aka "BigNic"
Potsdam
1
0.98
46
Tobias aka "DobiDaGobi"
Grettstadt
1
0.89
47
Sascha aka "AlCone"
Braunschweig
1
0.85
48
Joshua aka "Joshi"
Lübeck
3
0.84
49
Lutz aka "gemeiner_Kobold"
Perlin
1
0.75
50
Harry aka "MaltMaster"
Lüneburg
1
0.67
50
Erika aka "Erica_the_Great"
Bad Neustadt
3
0.67
51
Max S.
Mainz
1
0.67
52
Tim aka "Tiffi"
Ahrensbök
1
0.50
53
Patrick aka "CrazyKay"
Berlin
2
0.49
54
Gerhard aka "Peli"
Bennigsen
2
0.49
55
Max aka "Turbomax"
Wiesbaden
1
0.45
55
Christoph aka "MrMayo"
Magdeburg
2
0.45
56
Mike aka "Liranon"
Lüneburg
1
0.22
57
Andreas aka "Godi"
Wiesbaden
2
0.22
58
Lasse A.
Lübeck
1
0.13
59
Sepp aka "The_Unicorn"
Hannover
1
0.10
60
Sven W.
Hildesheim
1
0.06
61
Stephan aka "ghi"
Annarode
3
0.04
62
Tecno aka "P4t"
Hannover
2
0.02
63
Raphael S.
Lübeck
1
0.00
63
Hinnerk aka "Ynnead"
Braunschweig
1
0.00
63
Martin aka "Iceman"
Peine
1
0.00
63
Laura G.
Bad Neustadt
1
0.00
63
David O.
Hannover
1
0.00
63
Michael aka "fairyknight"
Braunschweig
2
0.00
Następna automatyczna aktualizacja odbędzie się w środę (01/05/24).
©
2004-2024. T³ is operated by
Althaus.IT
.
d/m/y H:i