|
|
|
No. | Naam | Oorsprong | NTR | Leger | Team | Betaald |
1. | Daniel aka "Uthred" | Charleville-Mézières | 553 | Fyreslayers | Duo Ludis | ja |
2. | Pierrre aka "EulPif" | Soissons | 311 | Sylvaneth | Duo Ludis | ja |
3. | Dorian aka "Bob02700" | Tergnier | 307 | Grand Alliance Chaos | Duo Ludis | ja |
4. | Florent aka "Morativi" | Soissons | 283 | Ogor Mawtribes | Duo Ludis | ja |
5. | Pierre aka "Lalune" | Bétheny | 227 | Gloomspite Gitz | Duo Ludis | ja |
6. | Boris aka "Lokento" | Trazegnies | 381 | Kharadron Overlords | La Tour du Beau Jeu | ja |
7. | Timothy aka "Le-Rat-Cornu" | Bierges | 495 | Stormcast Eternals | La Tour du Beau Jeu | ja |
8. | Jonathan aka "Johnytoy" | Bierges | 562 | Gloomspite Gitz | La Tour du Beau Jeu | ja |
9. | Bryan aka "Bird-of-Prey" | Chaumont-Gistoux | 643 | Ogor Mawtribes | La Tour du Beau Jeu | ja |
10. | Tristan aka "biwis" | Quievrain | 117 | Ogor Mawtribes | La Tour du Beau Jeu | ja |
11. | Florent aka "Pingouin" | Aye | - | Ossiarch Bonereapers | La Tour du Beau Jeu | ja |
12. | Ambre aka "Sephora" | Toul | 124 | Hedonites of Slaanesh | Race de Chien | ja |
13. | Adrien aka "Promochampy" | Metz | 170 | Slaves to Darkness | Race de Chien | ja |
14. | Enzo aka "fetyrix" | Nancy | 125 | Soulblight Gravelords | Race de Chien | ja |
15. | Pierrick aka "Le-Roi-Des-Mouettes" | Gondreville | 186 | Sons of Behemat | Race de Chien | ja |
16. | Rémi aka "Mefilia" | Blenod Les Toul | 153 | Daughters of Khaine | Race de Chien | ja |
17. | Jamie aka "WhelpSlayer" | Nancy | 157 | Ossiarch Bonereapers | Race de Chien | ja |
18. | Sylvain aka "Lelith" | Lille | 21 | The Legion of Azgorh | Ginyu Force | ja |
19. | Fabien aka "MarcelChamblard" | Lille | 50 | Idoneth Deepkin | Ginyu Force | ja |
20. | Sylvain aka "AbySSS" | La Bassée | 193 | Orruk Warclans | Ginyu Force | ja |
21. | Mickael aka "Mamibaba" | Les rues des vignes | 376 | Blades of Khorne | Ginyu Force | ja |
22. | Guillaume aka "Tassadar-01" | Englos | 369 | Soulblight Gravelords | Ginyu Force | ja |
23. | Maxime aka "svinkaL" | Lille | 782 | Sons of Behemat | Ginyu Force | ja |
24. | Derrick aka "Mandogrogu" | Villeneuve-D’Ascq | 482 | Seraphon | Les Chatards ! Houblon | ja |
25. | Quentin aka "Lsteack" | Bonningues Lès Calais | 255 | Grand Alliance Order | Les Chatards ! Houblon | ja |
26. | Valentin aka "Seyrinian" | Lille | 93 | Grand Alliance Death | Les Chatards ! Houblon | ja |
27. | Thomas aka "Redwin_" | Marquettez-Lez-Lille | 87 | Fyreslayers | Les Chatards ! Houblon | ja |
28. | Jovien aka "Djocolt" | Haubourdin | 95 | Flesh-eater Courts | Les Chatards ! Houblon | ja |
29. | Thibaut aka "Metek" | Bourghelles | 139 | Gloomspite Gitz | Les Chatards ! Houblon | ja |
30. | Clément aka "Grimork" | VALENCIENNES | 76 | Orruk Warclans | Warthog Wargaming Extended Edition | ja |
31. | Ivan aka "TuttiFrutti" | Épinay-Sur-Seine | 119 | Idoneth Deepkin | Warthog Wargaming Extended Edition | ja |
32. | Vianney aka "Karoningor" | Lille | 29 | Grand Alliance Death | Warthog Wargaming Extended Edition | ja |
33. | Brice aka "bricedunord2" | Valenciennes | 54 | Stormcast Eternals | Warthog Wargaming Extended Edition | ja |
34. | Maxime aka "Pippin" | Hazebrouck | 97 | Grand Alliance Order | Warthog Wargaming Extended Edition | ja |
35. | Guillaume aka "Haraldson" | Lille | 196 | Blades of Khorne | Warthog Wargaming Extended Edition | ja |
36. | Florent aka "FlawlessGod" | BOURGHELLES | 198 | Grand Alliance Destruction | Les GNN | ja |
37. | Baptiste aka "2guss" | Montrouge | - | Idoneth Deepkin | Les GNN | ja |
38. | Amaury aka "JaelDan" | Paris | 293 | Blades of Khorne | Les GNN | ja |
39. | Matthieu aka "GreedlsGood" | Bussy Saint Georges | - | Fyreslayers | Les GNN | ja |
40. | Jean aka "Wysiati" | Paris | - | Grand Alliance Order | Les GNN | ja |
41. | Thibaut aka "Arkadhim" | Brebières | 59 | Seraphon | Haut Death France | ja |
42. | Émilien aka "Lhumblebricoleur" | Vézilly | 547 | Flesh-eater Courts | Duo Ludis | ja |
|
Geregistreerde spelers - Registratie is nog niet gefinaliseerd |
43. | Loïc aka "Lhinsko" | Boigneville | 836 | Blades of Khorne | La Confrérie du D6 | nee |
44. | Baptiste aka "Braxx" | Veneux-les-Sablons | 612 | Slaves to Darkness | La Confrérie du D6 | nee |
45. | Quentin aka "Qu1nthus" | Lille | 266 | Stormcast Eternals | Kpop Force | nee |
46. | Jean aka "Alkalhin" | St-Maria Oudenhove | 709 | Seraphon | Les Semi - Croustillants | nee |
47. | Timéo aka "NurgueuLille" | Lille | 1894 | Lumineth Realm-Lords | Les Semi - Croustillants | nee |
48. | Julien aka "Grandalf59" | Lille | 1143 | Fyreslayers | Les Semi - Croustillants | nee |
49. | Charles aka "CBFM" | Fourmies | 694 | Disciples of Tzeentch | Les Semi - Croustillants | nee |
50. | Alexis aka "Lexkala" | Arras | 438 | Soulblight Gravelords | Les Chatards ! | nee |
51. | Pierre aka "Pierro" | Ath | 191 | Beasts of Chaos | Inglourious Bastards | nee |
52. | Matthieu aka "LUPETTE" | Bezannes | 189 | Sons of Behemat | Duo Ludis (c) | nee |
53. | Ugo aka "Ugolhin" | Tourcoing | 1135 | Maggotkin of Nurgle | Les Semi - Croustillants | nee |
54. | Ludovic aka "Maghterigon" | Bruxelles | - | Blades of Khorne | Les Semi - Croustillants | nee |
55. | Antoine aka "Toutatix" | Fericy | - | Stormcast Eternals | Les GNN | nee |
Lijst van teams
No. | Naam | Leden |
1 | Ginyu Force | Lelith, MarcelChamblard, AbySSS, Mamibaba, Tassadar-01, svinkaL |
2 | Les GNN | FlawlessGod, 2guss, JaelDan, GreedlsGood, Wysiati |
3 | Les Chatards ! Houblon | Redwin_, Djocolt, Metek, Mandogrogu, Lsteack, Seyrinian |
4 | Race de Chien | Sephora, Promochampy, fetyrix, Le-Roi-Des-Mouettes, Mefilia, WhelpSlayer |
5 | Duo Ludis | Uthred, EulPif, Bob02700, Morativi, Lalune, Lhumblebricoleur |
6 | La Tour du Beau Jeu | Lokento, Le-Rat-Cornu, Johnytoy, Bird-of-Prey, biwis, Pingouin |
7 | Haut Death France | Arkadhim |
8 | Warthog Wargaming Extended Edition | Grimork, TuttiFrutti, Karoningor, bricedunord2, Pippin, Haraldson |
Geregistreerde teams |
9 | La Confrérie du D6 | Lhinsko, Braxx |
10 | Les GNN | Toutatix |
11 | Les Semi - Croustillants | Alkalhin, NurgueuLille, Grandalf59, CBFM, Ugolhin, Maghterigon |
12 | Les Chatards ! | Lexkala |
13 | Inglourious Bastards | Pierro |
14 | Kpop Force | Qu1nthus |
15 | Duo Ludis (c) | LUPETTE |
Leger verdeling |
Blades of Khorne: | 3 |
Fyreslayers: | 3 |
Gloomspite Gitz: | 3 |
Grand Alliance Order: | 3 |
Idoneth Deepkin: | 3 |
Ogor Mawtribes: | 3 |
Flesh-eater Courts: | 2 |
Grand Alliance Death: | 2 |
Orruk Warclans: | 2 |
Ossiarch Bonereapers: | 2 |
Seraphon: | 2 |
Sons of Behemat: | 2 |
Soulblight Gravelords: | 2 |
Stormcast Eternals: | 2 |
Daughters of Khaine: | 1 |
Grand Alliance Chaos: | 1 |
Grand Alliance Destruction: | 1 |
Hedonites of Slaanesh: | 1 |
Kharadron Overlords: | 1 |
Slaves to Darkness: | 1 |
Sylvaneth: | 1 |
The Legion of Azgorh: | 1 |
Verdeling van herkomsten |
Nord (59): | 17 |
Meurthe-et-Moselle (54): | 5 |
Aisne (02): | 4 |
Bouches-du-Rhône (13): | 3 |
Pas-de-Calais (62): | 2 |
Paris (75): | 2 |
Ardennes (08): | 1 |
Marne (51): | 1 |
Moselle (57): | 1 |
Orne (61): | 1 |
Rhône (69): | 1 |
Savoie (73): | 1 |
Seine-et-Marne (77): | 1 |
Hauts-de-Seine (92): | 1 |
Seine-Saint-Denis (93): | 1 |
|
|