T³ - TableTop Tournaments
Witaj Gość. Proszę
zaloguj się
lub
zarejestruj się
.
Zaloguj się używając nicka/ID oraz hasła (
Zagubione hało?
).
Bądź na bierząco:
|
Kontakt
T³-POLSKA
Zmień kraj
Wybierz swój kraj:
Międzynarodowy
Niemcy
Austria
Zwajcaria
Niderlandy
Belga
Luxembourg
Polska
Francja
Anglia
Włochy
Serbia
Węgry
USA
Rumunia
Zamknij
Turnieje:
*
Strona Główna
*
Przeglądaj
*
Kalendarz
*
Mapa
*
ETC
*
Podziel się
*
Wyszukaj
Gracz:
*
Zaloguj Się
*
Autostop
*
Lista Graczy
*
Kluby
Organizatorzy:
*
Zarejestruj
*
GoePP
*
FAQ
NTR/ETR:
*
Informacje
*
Ranking
*
Ranking Klubów
*
Szukaj
*
Dodaj wyniki
*
Ranking Armii
*
Hall'o'Fame
Informacje:
*
Gry Bitewne
*
Newsletter
*
Archiwum Wiadomości
*
Wątki
*
FAQ
O T³:
*
Czym jest T³?
*
Memberships
*
Zasady korzystania
*
Privacy
*
Cookies
*
Media
*
Kontakty
Tournament Results -
Qualification ETC 2020 - D3 E - Thionville
Single Player Results:
LP.
Miejsce
Nazwa
Pochodzenie
Armia
Total
1.
1.
Fuseurs Lorrains
6
Amine aka
"Minh"
Illzach
Eldar
0
Cyrille aka
"Chtamla"
Zinswiller
Space Wolves
0
Michel aka
"Xalma"
Saint-Avold
Tyranids
0
Nicolas aka
"kodram"
Plobsheim
Dark Angels
0
Vincent aka
"Aselnious"
Schaffhausen
Chaos Space Marines
0
Anthony aka
"Tomby"
Montigny-lès-Metz
Space Marines
0
Ludovic aka
"Lugo"
Strasbourg
Ynnari
0
Florian aka
"Crataegus"
Longeville Les Saint Avold
Death Guard
0
Raphael aka
"Degerlat"
Metz
T'au Empire
0
2.
2.
Instant Strastégiques
3
Thibaut aka
"FalckoPunk"
Fouchy
Space Marines
0
Vincent aka
"KENNY_XXL"
Strasbourg
Ynnari
0
Logan aka
"clone02"
Gries
Astra Militarum
0
Yoan aka
"Silenoz"
Vendenheim
Grey Knights
0
Martin aka
"marzug"
Marienthal
Astra Militarum
0
Jean-Luc aka
"zygo67"
Bischwiller
Orks
0
Jonathan aka
"Whoody67"
Strasbourg
Eldar
0
Timothée aka
"corfe"
Bordeaux
Grey Knights
0
William aka
"killiox"
Bischwiller
Genestealer Cults
0
3.
3.
UNICORN REX
2
Joffrey aka
"GraouStudio"
Anjoutey
Genestealer Cults
0
Julien aka
"The_Executeur"
Bavans
Space Marines
0
Valentin aka
"Yvain_chevalier_au_lion"
Besançon
Drukhari
0
Julien aka
"Pain"
Mont-Sous-Vaudrey
Necrons
0
Gaetan aka
"Ballec"
La Côte
Deathwatch
0
Julien aka
"da_gnol"
Besançon
The Inquisition
0
Clément aka
"Dod_yurlas"
Besançon
Grey Knights
0
Jean-Louis aka
"Finistonrose"
Besançon
The Inquisition
0
Stephane aka
"Sire_Magnus"
Grandvillard
Orks
0
4.
4.
Les Licornes Truquées
1
Benjamin aka
"Glatura"
Thionville
Astra Militarum
0
Florian aka
"Sowaa"
Villerupt
Adeptus Custodes
0
Sébastien aka
"silversurfer"
Moyeuvre-Grande
Adepta Sororitas
0
Sylvère aka
"Senechal_Thalion"
Norroy-le-Veneur
Drukhari
0
Lionel aka
"Mera57"
Metz
Blood Angels
0
Yoan aka
"Invictus"
Saverne
Eldar
0
Maximilien aka
"Kimberley"
Luxemburg
Adeptus Mechanicus
0
Denis aka
"Dragon_57"
Montigny Les Metz
Chaos Daemons
0
Nicolas aka
"Anorok"
Moutiers
Space Marines
0
Description of the used abbreviations (not all have to be used): AC=Army Composition, PR=Paint Rating, FP=Fairplay, QP=Quiz points, OP=Other points
City Results (at least 2 players):
Miejsce
Pochodzenie
Punkty
1.
Strasbourg (3)
4.00
2.
Metz (2)
3.50
3.
Bischwiller (2)
3.00
4.
Besançon (4)
2.00
Army Results:
Miejsce
Armia
Punkty
1.
Dark Angels (1)
6.00
1.
Tyranids (1)
6.00
1.
Death Guard (1)
6.00
1.
Space Wolves (1)
6.00
1.
Chaos Space Marines (1)
6.00
1.
T'au Empire (1)
6.00
2.
Ynnari (2)
4.50
3.
Eldar (3)
3.33
4.
Space Marines (4)
3.00
5.
Grey Knights (3)
2.67
6.
Genestealer Cults (2)
2.50
6.
Orks (2)
2.50
7.
Astra Militarum (3)
2.33
8.
Necrons (1)
2.00
8.
The Inquisition (2)
2.00
8.
Deathwatch (1)
2.00
9.
Drukhari (2)
1.50
10.
Adeptus Mechanicus (1)
1.00
10.
Adeptus Custodes (1)
1.00
10.
Chaos Daemons (1)
1.00
10.
Adepta Sororitas (1)
1.00
10.
Blood Angels (1)
1.00
©
2004-2024. T³ is operated by
Althaus.IT
.
d/m/y H:i