|
|
|
Players' Awards
Gracz | Nagrody |
Benjamin aka "Ashanys" | Najlepiej Pomalowane |
Bressoud aka "ithiel_ael" | Specjalna Nagroda - armée coup de coeur |
Frédéric I. | Specjalna Nagroda - 2ème Peinture |
Michel aka "Masterofwar" | Specjalna Nagroda - 3ème Peinture |
Sébastien aka "vandir" | Specjalna Nagroda - Coupe Mechanicus |
Single Player Results:
LP. |
Miejsce |
Nazwa |
Pochodzenie |
Drużyna |
Armia |
Total |
1. | 1. | Bressoud aka "ithiel_ael" | Fribourg | Les Mines de Plombs | Orks | 52 |
2. | 2. | Christophe aka "Itare" | Le Landeron | Broccoli Warrior | Grey Knights | 51 |
3. | 3. | Sébastien aka "vandir" | Sion | la Confrérie Galactique | Dark Angels | 50 |
4. | 4. | Benjamin aka "Ashanys" | Martigny | la Confrérie Galactique | Necrons | 49 |
5. | 5. | Matthieu aka "Altahyr" | Choëx | la Confrérie Galactique | Tyranids | 47 |
6. | 6. | Anthony aka "Kade" | Neuchâtel | | Eldar | 44 |
7. | 7. | Frédéric I. | Moudon | | T'au Empire | 42 |
8. | 8. | Thibaut aka "tyruss" | Martigny | la Confrérie Galactique | Necrons | 39 |
9. | 9. | Benjamin aka "Alvaten" | Troistorrents | Les Mines de Plombs | Astra Militarum | 34 |
10. | 9. | Ralph aka "xizor13" | Neuchâtel | Broccoli Warrior | T'au Empire | 34 |
11. | 11. | Albert aka "Icon" | Genève | Geneva Team | T'au Empire | 31 |
12. | 12. | Tristan aka "Titi44" | Chapelle-Sur-Lausanne | | Space Marines | 30 |
13. | 13. | Guillaume aka "CrappyWars" | Evionnaz | la Confrérie Galactique | Adepta Sororitas | 28 |
14. | 14. | Michel aka "Masterofwar" | Mijoux | Dominus Belli | Astra Militarum | 26 |
15. | 14. | Yoann aka "yoa" | St-Maurice | | Chaos Space Marines | 26 |
16. | 16. | Yvan aka "TK-422" | Neuchâtel | Aronis / confrérie galactique | Eldar | 25 |
17. | 17. | Aloïs aka "le-wulfen" | Fribourg | les Barons de Gruyères | Space Wolves | 18 |
18. | 18. | Dada aka "el-gourou" | Pringy | les Barons de Gruyères | Drukhari | 8 |
Description of the used abbreviations (not all have to be used): AC=Army Composition, PR=Paint Rating, FP=Fairplay, QP=Quiz points, OP=Other points |
Team Results (at least 2 players):
Miejsce | Drużyna | Punkty |
---|
1. | Les Mines de Plombs (2) | 43.00 |
2. | la Confrérie Galactique (5) | 42.60 |
3. | Broccoli Warrior (2) | 42.50 |
4. | les Barons de Gruyères (2) | 13.00 |
City Results (at least 2 players):
Miejsce | Pochodzenie | Punkty |
---|
1. | Martigny (2) | 44.00 |
2. | Fribourg (2) | 35.00 |
3. | Neuchâtel (3) | 34.33 |
Army Results:
Miejsce | Armia | Punkty |
---|
1. | Orks (1) | 52.00 |
2. | Grey Knights (1) | 51.00 |
3. | Dark Angels (1) | 50.00 |
4. | Tyranids (1) | 47.00 |
5. | Necrons (2) | 44.00 |
6. | T'au Empire (3) | 35.67 |
7. | Eldar (2) | 34.50 |
8. | Astra Militarum (2) | 30.00 |
9. | Space Marines (1) | 30.00 |
10. | Adepta Sororitas (1) | 28.00 |
11. | Chaos Space Marines (1) | 26.00 |
12. | Space Wolves (1) | 18.00 |
13. | Drukhari (1) | 8.00 |
|
|