|
|
|
No. | Naam | Oorsprong | NTR | Leger | Team | Betaald | Armylist |
1. | Paul aka "PJS69" | Münsingen | 1029 | Stormcast Eternals | Die Phönixgarde | nee | ja |
2. | Sebastian aka "Arytas" | Regensburg | 691 | Ogor Mawtribes | TTC Ratisbona | nee | ja |
3. | Alexander aka "Akarnos" | Apolda | 601 | Ogor Mawtribes | East Lions | nee | ja |
4. | Colin aka "Showtime" | München | 4 | Fyreslayers | Team UniBw München | nee | ja |
5. | Johannes aka "Hansi" | Augsburg | 23 | Idoneth Deepkin | Zirbelnusskönige | nee | ja |
6. | Max aka "driemster" | Münster | - | Flesh-eater Courts | SoS Scions of Sigmar | nee | ja |
7. | Lukas aka "Magedown" | Hemme | 407 | Idoneth Deepkin | Bones and Dice | nee | ja |
8. | Mike aka "Mikest2009" | Wetzlar | 707 | Lumineth Realm-Lords | | nee | ja |
9. | Andreas aka "Lamb3rman" | Speyer | 144 | Blades of Khorne | Crown of Champions | nee | ja |
10. | Gerson aka "Gersown" | Auenwald | 605 | Flesh-eater Courts | Dreggede Dreggmeggl | nee | ja |
11. | Matthias aka "Bartuk-Matthias" | Münster | 175 | Lumineth Realm-Lords | SoS Scions of Sigmar | nee | ja |
12. | Mana aka "Manatier" | Regensburg | - | Daughters of Khaine | TTC Ratisbona | nee | ja |
13. | Alexander aka "AlexTheGreat" | Sprakebüll | 946 | Disciples of Tzeentch | Wattwürfler | nee | ja |
14. | Christoph aka "GIGO" | Allmersbach Im Tal | 650 | Seraphon | Dreggedde Dreggmeggl | nee | ja |
15. | Johannes aka "Oshikuru" | Alerheim | 44 | Hedonites of Slaanesh | Zirbelnusskönige | nee | ja |
16. | Max aka "Resture" | Augsburg | 100 | Cities of Sigmar | Zirbelnusskönige | nee | ja |
17. | Lucas aka "Lucn" | Flensburg | - | Ogor Mawtribes | Wattwürfler | nee | ja |
|
Geregistreerde spelers - Registratie is nog niet gefinaliseerd |
18. | Steffen aka "MacBride" | Höhenkirchen-Siegertsbrunn | 1271 | Hedonites of Slaanesh | | nee | nee |
19. | Matthias aka "HephaistosDen" | Lichtenfels | 1064 | Skaven | TTC Ratisbona | nee | nee |
20. | Thorsten aka "DocKeule" | Sassenberg | - | Skaven | | nee | nee |
21. | (unknown) | Kelheim | - | Orruk Warclans | | nee | nee |
Leger verdeling |
Ogor Mawtribes: | 3 |
Flesh-eater Courts: | 2 |
Idoneth Deepkin: | 2 |
Lumineth Realm-Lords: | 2 |
Blades of Khorne: | 1 |
Cities of Sigmar: | 1 |
Daughters of Khaine: | 1 |
Disciples of Tzeentch: | 1 |
Fyreslayers: | 1 |
Hedonites of Slaanesh: | 1 |
Seraphon: | 1 |
Stormcast Eternals: | 1 |
Verdeling van herkomsten |
Augsburg: | 2 |
Münster: | 2 |
Regensburg: | 2 |
Alerheim: | 1 |
Allmersbach Im Tal: | 1 |
Apolda: | 1 |
Auenwald: | 1 |
Flensburg: | 1 |
Hemme: | 1 |
München: | 1 |
Münsingen: | 1 |
Speyer: | 1 |
Sprakebüll: | 1 |
Wetzlar: | 1 |
|
|