|
|
|
Spelers awards
Speler | Prijs |
Adrien aka "Hasael" | Beste Generaal |
Baptiste aka "Braxx" | Best Painted |
Enkel speler resultaten:
No. |
Plaats |
Naam |
Oorsprong |
Team |
Leger |
Totaal |
1. | 1. | Adrien aka "Hasael" | Créteil | Résistants Battle | Saurian Ancients | 0 |
2. | 2. | Jérémy aka "Heydrick" | Paris | Résistants Battle | The Vermin Swarm | 0 |
3. | 3. | Tanguy aka "MyreilleST" | Lille | The 9th Ale | Vampire Covenant | 0 |
4. | 4. | Alex aka "Hayaze" | Arras | le trône de terra | Sylvan Elves | 0 |
5. | 5. | Julien aka "Poliorcetic" | Bolbec | Hot&Bash Normandy | Sylvan Elves | 0 |
6. | 6. | Maxime aka "Mweax" | Paris | Résistants Battle | Dwarven Holds | 0 |
7. | 7. | Zacharie aka "luthorhuss" | Le Mans | Hot&Bash Normandy | Ogre Khans | 0 |
8. | 8. | Thibault aka "Ankor" | Paris | AllStars | Highborn Elves | 0 |
9. | 9. | Baptiste aka "Braxx" | Torcy | Résistants Battle | Daemon Legions | 0 |
10. | 10. | Bruno aka "Bubu_" | Lyon | Les Chimères de la Boîte | Ogre Khans | 0 |
11. | 11. | Thomas aka "Lake" | Montrouge | FBJ | Dread Elves | 0 |
12. | 12. | Thibaut aka "Myelome" | Marcelcave | Hot&Bash Normandy | Dwarven Holds | 0 |
13. | 13. | Gaspard aka "Gaspacho" | Rouen | Hot&Bash Normandy | Orcs and Goblins | 0 |
14. | 14. | Sylvain aka "lagoon" | Paris | Résistants Battle | Beast Herds | 0 |
15. | 15. | Pierre-Emmanuel aka "Purpleboy" | Rouen | Les Chimères de la Boîte | Kingdom of Equitaine | 0 |
16. | 16. | Damien aka "Endy" | Sèvres | Résistants Battle | Orcs and Goblins | 0 |
17. | 17. | Raphael aka "Laoshu" | Betton | | Kingdom of Equitaine | 0 |
18. | 18. | Pierre aka "kerathop" | Caudebec-en-Caux | Hot&Bash Normandy | Warriors of the Dark Gods | 0 |
19. | 19. | Marie Laure aka "Tsuh" | Cergy | Résistants Battle | Dwarven Holds | 0 |
20. | 20. | Thomas aka "Skarlock" | Montrouge | | Daemon Legions | 0 |
Beschrijving van de gebruikte afkortingen (ze hoeven niet allemaal gebruikt te worden): LS= Leger Samenstelling, VS=Verf Score, ES = Eerlijk Spel, QP= Quiz Punten, AP= Andere Punten |
Team resultaten (op zijn minst 2 spelers):
Plaats | Team | Punten |
---|
1. | Hot&Bash Normandy (5) | 0.00 |
2. | Les Chimères de la Boîte (2) | 0.00 |
3. | Résistants Battle (7) | 0.00 |
Stads resultaten (op zijn minst 2 spelers):
Plaats | Oorsprong | Punten |
---|
1. | Rouen (2) | 0.00 |
2. | Montrouge (2) | 0.00 |
3. | Paris (4) | 0.00 |
Leger resultaten:
Plaats | Leger | Punten |
---|
1. | Dread Elves (1) | 0.00 |
2. | Daemon Legions (2) | 0.00 |
3. | The Vermin Swarm (1) | 0.00 |
4. | Warriors of the Dark Gods (1) | 0.00 |
5. | Highborn Elves (1) | 0.00 |
6. | Sylvan Elves (2) | 0.00 |
7. | Orcs and Goblins (2) | 0.00 |
8. | Kingdom of Equitaine (2) | 0.00 |
9. | Vampire Covenant (1) | 0.00 |
10. | Saurian Ancients (1) | 0.00 |
11. | Ogre Khans (2) | 0.00 |
12. | Dwarven Holds (3) | 0.00 |
13. | Beast Herds (1) | 0.00 |
|
|