Speler | Prijs |
Anthony aka "Aurinion" | Speciale Prijs - Pechvogel |
Björn aka "Dagdiefetteente" | Speciale Prijs - Ersttagschampion |
Detlev aka "ordi" | Speciale Prijs - neuer Spieler |
Hendrik aka "Bolofa" | Speciale Prijs - einziger Isthaki |
Kai aka "Rancor" | Speciale Prijs - ungewöhnliche Aufstellung |
Marc aka "Calador" | Speciale Prijs - neuer Spieler |
Matthias aka "anfaenger" | Speciale Prijs - Bemalwettbewerb |
Michael R. | Speciale Prijs - Trostpreis für den 4.! |
Oliver aka "bonebreaker" | Best Painted |
Patrick aka "Burko" | Speciale Prijs - entfernteste Wohngemeinschaft |
Sebastian aka "Asuryon" | Speciale Prijs - entfernteste Wohngemeinschaft |
Stefan aka "Madre" | Speciale Prijs - letzter Platz ohne Tasse! |
No. |
Plaats |
Naam |
Oorsprong |
Team |
Leger |
Totaal |
1. | 1. | Heiko aka "Brethard" | Nieder-Wöllstadt | Team Frankfurt | Dark Elves | 9 |
2. | 2. | Björn aka "Dagdiefetteente" | Oldenburg | Oldenburger very heftig Generals | Orcs | 9 |
3. | 3. | Alexej R. | Stuttgart | Stuttgart | Dwarves | 8 |
4. | 4. | Michael R. | Kornwestheim | Stuttgart | Elves | 8 |
5. | 5. | Matthias aka "anfaenger" | Stuttgart | Stuttgart | Dark Elves | 7 |
6. | 6. | Thomas R. | Stuttgart | Stuttgart | Orcs | 7 |
7. | 7. | Malte aka "Devi" | Brake | Oldenburger very heftig Generals | Goblins | 7 |
8. | 8. | Daniel aka "Ashamael" | Sinzig | EEE - Extrem Eitrige Ernestos | Dwarves | 7 |
9. | 9. | Jörg aka "Clanngett" | Oldenburg | Oldenburger very heftig Generals | Goblins | 7 |
10. | 10. | Oliver aka "bonebreaker" | Berlin | die Muskeltiere | Dwarves | 6 |
11. | 11. | Sebastian aka "Asuryon" | Berlin | die Muskeltiere | Empire | 6 |
12. | 12. | Patrick aka "Jets" | Biel | Eidegenossen | Goblins | 6 |
13. | 13. | Harald aka "Haegar" | Traunwalchen | Marven Ficker Bavaria | Empire | 5 |
14. | 14. | Martin aka "Juffo" | Frankfurt am Main | Team Frankfurt | Orcs | 5 |
15. | 15. | Jens aka "Kronos_" | Bad Vilbel | Team Frankfurt | Elves | 5 |
16. | 16. | (anoniem) | | Eidgenossen | Dark Elves | 5 |
17. | 17. | Andreas aka "Xeberim" | Oldenburg | Oldenburger very heftig Generals | Dwarves | 4 |
18. | 18. | Ulrich aka "Razghul" | Brühl | Ohneteam | Goblins | 4 |
19. | 19. | Patrick aka "Burko" | Berlin | die Muskeltiere | Thain | 4 |
20. | 20. | Benjamin aka "Lord_Schnappueber" | Petersberg | Flatternde Flaggen Fuldas | Goblins | 4 |
21. | 21. | Hendrik aka "Bolofa" | Petersberg | Flatternde Flaggen Fuldas | Isthak | 4 |
22. | 22. | Detlev aka "ordi" | Achim | Oldenburger very heftig Generals | Empire | 3 |
23. | 23. | Stefan aka "Madre" | Achja | Ohneteam | Thain | 3 |
24. | 24. | Kai aka "Rancor" | Berlin | die Muskeltiere | Orcs | 3 |
25. | 25. | Marc aka "Calador" | Köln | Ohneteam | Orcs | 1 |
26. | 26. | Anthony aka "Aurinion" | Achim | Oldenburger very heftig Generals | Goblins | 0 |
Beschrijving van de gebruikte afkortingen (ze hoeven niet allemaal gebruikt te worden): LS= Leger Samenstelling, VS=Verf Score, ES = Eerlijk Spel, QP= Quiz Punten, AP= Andere Punten |