T³ - TableTop Toernooien
Welkom Gast.
log in
of
register
.
Login met nickname/ID en paswoord (
Verloren paswoord?
).
Follow us:
|
Contact
T³-NEDERLAND
Verander land
Kies uw land:
Internationaal
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Nederland
België
Luxemburg
Polen
Frankrijk
Verenigd Koninkrijk
Italië
Servië
Hongarije
Verenigde Staten
Roemenië
Sluit
Toernooien:
*
Thuis
*
Overzicht
*
Kalender
*
Kaart
*
ETC
*
Share
*
Zoeken
Spelers:
*
Login
*
Hitchhiker
*
Spelerslijst
*
Clubs
Organisatoren:
*
Registreer
*
GoePP
*
FAQ
NTR/ETR:
*
Informatie
*
Rangschikking
*
Clubranking
*
Zoeken
*
Voeg Resultaten toe
*
Leger ranking
*
Hall'o'Fame
Informatie:
*
Tabletops
*
Nieuwsbrief
*
Nieuws Archief
*
Feeds
*
FAQ
Over T³:
*
Wat is T³?
*
Memberships
*
Gebruiksverklaring
*
Privacy
*
Cookies
*
Media
*
Contacten
2. OTV 40k-Singleaction (40Kings Cup)
- Lijst van deelnemers
No.
Naam
Oorsprong
NTR
Leger
Team
Betaald
1.
Thorben aka
"AGENT_OF_VECT"
Zetel
333
Grey Knights
40Kings
ja
2.
Tim aka
"anTyriaX"
Oldenburg
370
Thousand Sons
ja
3.
Gracjan aka
"Der_Unaussprechliche"
Bremen
440
Adepta Sororitas
40Kings
ja
4.
Robin aka
"Robinho"
Hamburg
76
Chaos Daemons
Yakuza
ja
5.
Lea aka
"Lea_artwork"
Hannover
1080
Necrons
ja
6.
Gregory aka
"TemporaryBones"
Hannover
1435
Space Marines
ja
7.
Marco aka
"Goboon"
Osteel
413
Adeptus Custodes
OTV
ja
8.
Jan aka
"Snorri"
Hamburg
542
Chaos Daemons
First and Only
ja
9.
Benjamin aka
"Nara"
Hamburg
166
Tyranids
Yakuza
ja
10.
Thomas aka
"Slaxxx"
Emden
357
Space Marines
ja
11.
Philip aka
"Bend"
Oldenburg
858
T'au Empire
40Kings
ja
12.
Jamil aka
"Jimmy"
Edewecht
267
World Eaters
40Kings
ja
13.
Jannik aka
"Jaran"
Hemmoor
832
World Eaters
ja
14.
Andreas aka
"Exilostfriese"
Ostrhauderfehn
235
Chaos Knights
ja
15.
Martin aka
"Scadian"
Bargteheide
108
Adeptus Custodes
Yakuza
ja
16.
Tobias aka
"Doktor_Dice"
Vechta
1306
Space Marines
Trollhammer Tournament Crew
ja
17.
Markus aka
"Deputy_Dice"
Vechta
889
Space Marines
Trollhammer Tournament Crew
ja
18.
Matthias aka
"Monty"
Rechtsupweg
1076
Adeptus Mechanicus
OTV
ja
19.
Chris aka
"W3irdBoy"
Hamburg
131
Genestealer Cults
Liga der kompetitiven Gentlemen
ja
20.
Henning aka
"Lungfreter"
Wittmund
2200
Adepta Sororitas
ja
21.
Constantin aka
"Ferofist"
Rheine
636
Adeptus Custodes
Emstrooper
ja
22.
Leonard aka
"Ragnarokus"
Rheine
474
Astra Militarum
Emstroopers
ja
23.
Thomas aka
"Tizian22"
Bremen
20
Eldar
40Kings
ja
24.
Jan aka
"Badger"
Rheine
1068
Chaos Daemons
Emstroopers
ja
25.
Jannek aka
"JannekL"
Rastede
251
T'au Empire
40Kings
ja
26.
Dennis aka
"Denni"
Hamburg
439
World Eaters
Yakuza
ja
27.
Timo aka
"Jeager"
Bremen Vegesack
741
Adeptus Custodes
Btv
ja
28.
Tim aka
"Thymeus"
Holtgast
1196
Thousand Sons
ja
29.
Konstantin aka
"Konsti40k"
Berlin
332
Astra Militarum
ja
30.
Nico aka
"RingRing"
Otterndorf
998
Imperial Knights
ja
31.
Christian-Sören aka
"CSM"
Bremerhaven
489
Necrons
Bremer Tabletop Verein e.V.
ja
32.
Peter aka "BigBoss"
Oldenburg
-
Grey Knights
40Kings
ja
Leger verdeling
Adeptus Custodes:
4
Space Marines:
4
Chaos Daemons:
3
World Eaters:
3
Adepta Sororitas:
2
Astra Militarum:
2
Grey Knights:
2
Necrons:
2
T'au Empire:
2
Thousand Sons:
2
Adeptus Mechanicus:
1
Chaos Knights:
1
Eldar:
1
Genestealer Cults:
1
Imperial Knights:
1
Tyranids:
1
Verdeling van herkomsten
Hamburg:
5
Oldenburg:
3
Rheine:
3
Bremen:
2
Hannover:
2
Vechta:
2
Bargteheide:
1
Berlin:
1
Bremen Vegesack:
1
Bremerhaven:
1
Edewecht:
1
Emden:
1
Hemmoor:
1
Holtgast:
1
Osteel:
1
Ostrhauderfehn:
1
Otterndorf:
1
Rastede:
1
Rechtsupweg:
1
Wittmund:
1
Zetel:
1
©
2004-2024. T³ is operated by
Althaus.IT
.
d-m-y H:i