T³ - TableTop Tournaments
Witaj Gość. Proszę
zaloguj się
lub
zarejestruj się
.
Zaloguj się używając nicka/ID oraz hasła (
Zagubione hało?
).
Bądź na bierząco:
|
Kontakt
T³-POLSKA
Zmień kraj
Wybierz swój kraj:
Międzynarodowy
Niemcy
Austria
Zwajcaria
Niderlandy
Belga
Luxembourg
Polska
Francja
Anglia
Włochy
Serbia
Węgry
USA
Rumunia
Zamknij
Turnieje:
*
Strona Główna
*
Przeglądaj
*
Kalendarz
*
Mapa
*
ETC
*
Podziel się
*
Wyszukaj
Gracz:
*
Zaloguj Się
*
Autostop
*
Lista Graczy
*
Kluby
Organizatorzy:
*
Zarejestruj
*
GoePP
*
FAQ
NTR/ETR:
*
Informacje
*
Ranking
*
Ranking Klubów
*
Szukaj
*
Dodaj wyniki
*
Ranking Armii
*
Hall'o'Fame
Informacje:
*
Gry Bitewne
*
Newsletter
*
Archiwum Wiadomości
*
Wątki
*
FAQ
O T³:
*
Czym jest T³?
*
Memberships
*
Zasady korzystania
*
Privacy
*
Cookies
*
Media
*
Kontakty
4. Sturmfront
- Lista uczestników
LP.
Nazwa
Pochodzenie
NTR
Armia
Drużyna
Zapłacono
1.
Roland aka
"vip-user"
München
4016
Chaos Space Marines
A-Team
Tak
2.
Martin aka
"MadMarty"
Altdorf
3044
Chaos Daemons
Landshuter Frontschweine
Tak
3.
Raphael aka
"Ibram_Gaunt"
Altdorf
4555
Dark Angels
Landshuter Frontschweine
Tak
4.
Stefan aka
"Fex"
Ergoldsbach
4228
Tyranids
Landshuter Frontschweine
Tak
5.
Dennis aka
"Vangarl"
Landshut
3021
Chaos Space Marines
Landshuter Frontschweine
Tak
6.
Dave P.
Landshut
1727
Blood Angels
Landshuter Frontschweine
Tak
7.
Felix aka
"echopage"
München
863
Space Wolves
Landshuter Frontschweine
Tak
8.
Stefan aka
"Odysseus"
Grassau
4893
Tyranids
Tak
9.
Alex aka
"Alpha13"
Bayreuth
4692
Dark Angels
Project Ronin
Tak
10.
Christopher aka
"Son"
Altdorf
4084
Orks
Landshuter Frontschweine
Tak
11.
Kurt aka
"Dad"
Altdorf
4427
Astra Militarum
Landshuter Frontschweine
Tak
12.
Moritz aka
"Moe-Joe"
München
3772
Astra Militarum
Tabletop-Club BOB
Tak
13.
Jonas aka
"der_Daemonengrill"
Tiefenbach
5552
Grey Knights
Landshuter Frontschweine
Tak
14.
Jan aka
"Sakeras"
Vilsheim
4940
Necrons
Landshuter Frontschweine
Tak
15.
Florian aka
"Benutzername"
Bernried
4437
Space Wolves
Tak
16.
Matthias aka
"Galgug"
Regensburg
4700
Space Wolves
Rolling Bones
Tak
17.
Erich aka
"Richal67"
Siegenburg
2878
T'au Empire
Schlachtenbrüder Mainburg
Tak
18.
(unknown)
Alteglofsheim
-
Necrons
TTC Ratisbona
Tak
19.
Thomas aka
"Schildtraeger"
Mainburg
4937
Orks
Schlachtenbrüder Mainburg
Tak
20.
Stephan aka
"Nevermind"
Erding
44
Grey Knights
A-Team
Tak
21.
Tobias aka
"KalTorak"
Regensburg
517
Necrons
TTC Ratisbona
Tak
22.
Alexander aka
"Fj_Alex"
Markt Indersdorf
453
Necrons
TTC Ratisbona
Tak
23.
Mana aka
"Manatier"
Regensburg
865
Chaos Daemons
TTC Ratisbona
Tak
24.
Nadine aka
"Din"
Markt Indersdorf
3011
Tyranids
Tak
25.
Florian aka
"Interstellarix"
Bayreuth
5192
Grey Knights
Project Ronin
Tak
26.
Thomas aka
"Blademaster"
Rosche
4118
Space Wolves
Project Ronin
Tak
27.
Patrik aka
"Tradon"
Augsburg
3493
Necrons
Team Augsburg
Tak
28.
Andreas aka
"Pagan"
Passau
4821
Orks
TTC Wolfsrudel
Tak
29.
Julian aka
"Drexl"
Hohenthann
3734
Black Templars
Landshuter Frontschweine
Tak
30.
Robert aka
"Kabraxiss"
Augsburg
4403
Grey Knights
Team Augsburg
Tak
31.
Bernd aka
"Mjolnir"
München
3704
Witch Hunters
A-Team
Tak
32.
Fritz aka
"Lews_Therin_Telamon"
München
5
Grey Knights
A-Team
Tak
33.
Thomas aka
"Stempe"
Schierling
-
Chaos Space Marines
TTC Ratisbona
Tak
34.
Sascha aka
"Supra"
Schweinfurt
413
Necrons
Die fränischen Recher
Tak
35.
Christian aka
"Doggs"
Augsburg
4411
Chaos Space Marines
Team Augsburg
Tak
36.
Matthias aka
"Oerd"
Gochsheim
2272
Necrons
Die Fränkischen Recher
Tak
37.
Dominic aka
"Wodkaschlumpf"
Schweinfurt
3411
Drukhari
Die fränischen Recher
Tak
38.
Michal aka
"mika_angelus"
Nürnberg
142
Drukhari
A-Team
Tak
39.
David aka
"DaveRocka"
Bad Griesbach
4328
Orks
TTC Wolfsrudel
Tak
40.
Daniel aka
"blackyIII"
Zerbst/Anhalt
2919
Chaos Space Marines
Satrapen
Tak
41.
Max aka
"Der_Architekt"
Amberg
3799
Necrons
Strategium
Tak
42.
Johannes aka
"grossmeister_belisar"
Regensburg
133
Drukhari
TTC Ratisbona
Tak
43.
Daniel aka
"Cauldron_Born"
Haar
2681
Astra Militarum
Bellatores
Tak
44.
Patrick aka
"Wuher1974"
Landshut
4874
Orks
Tak
45.
Korbinian aka
"Blinsler"
Rosenheim
2825
Necrons
Siege of MaRoCo
Tak
46.
Werner aka
"daKING"
Stetten b. Ostermünchen
5042
Space Wolves
Siege of MaRoCo
Tak
47.
Christopher aka
"Medjugorje"
München
82
Black Templars
Spieleverein Weiden
Tak
48.
Thomas aka
"Tomacco"
München
3497
Blood Angels
Team Augsburg
Tak
49.
Sascha aka
"Night_Haunter"
Waiblingen
3154
Drukhari
Firebug
Tak
50.
Raphael aka
"Jim_Tuer"
Hildesheim
1870
Tyranids
TFO
Tak
51.
Lukas aka
"lukasg"
Backnang
4438
Grey Knights
Tak
52.
Joe aka
"BruderschwesterVoluptanesh"
Ingolstadt
2605
Chaos Daemons
Illuminatus-Frankenstein
Tak
53.
Kevin aka
"Collector"
Ingolstadt
4395
Orks
Illuminatus-Frankenstein
Tak
54.
Francesco aka
"Franky"
Tübingen
2911
Necrons
Firebug
Tak
55.
Andrej aka
"DaGuppie"
Esslingen am Neckar
3988
Space Wolves
Firebug
Tak
56.
Florian aka
"Xanxis"
Landshut
3754
Space Marines
Landshuter Frontschweine
Tak
57.
Andreas aka
"Sir_Twist"
München
3686
Space Wolves
Tak
58.
Chris aka
"Cyres"
Ingolstadt
-
Necrons
Tak
59.
Martin aka
"SolBadguy"
Moosinning
4346
Orks
A-Team
Tak
60.
Thomas aka
"Tom-y"
Hahnbach
4167
Black Templars
Strategium
Tak
61.
Sascha aka
"Athaxas"
Berlin
1238
Tyranids
GIMPs
Tak
62.
Tim aka
"R-T"
Creußen
4866
Space Marines
Project Ronin
Tak
63.
Sven aka
"Riot"
Hamburg
1166
Grey Knights
A-Team
Tak
64.
Andreas aka
"BotedesUnheils"
München
1303
Orks
Tak
65.
Jan aka
"Gralsherzog1"
Landshut
242
Space Marines
Landshuter Frontschweine
Tak
66.
Michael aka
"chef"
Landshut
188
Space Wolves
TTC Ratisbona
Tak
67.
Martin aka
"Sarana"
Würzburg
4450
Necrons
Damage Inc. Würzburg
Tak
68.
Valerian aka
"colm_corbec"
Tiefenbach
4680
Astra Militarum
SPRINGER
Tak
69.
Dietmar aka
"iBot"
Schierling
5203
Orks
TTC Ratisbona
Tak
Armie
Necrons:
12
Orks:
9
Space Wolves:
8
Grey Knights:
7
Chaos Space Marines:
5
Tyranids:
5
Astra Militarum:
4
Drukhari:
4
Black Templars:
3
Chaos Daemons:
3
Space Marines:
3
Blood Angels:
2
Dark Angels:
2
T'au Empire:
1
Witch Hunters:
1
Pochodzenie
München:
9
Landshut:
6
Altdorf:
4
Regensburg:
4
Augsburg:
3
Ingolstadt:
3
Bayreuth:
2
Markt Indersdorf:
2
Schierling:
2
Schweinfurt:
2
Tiefenbach:
2
Alteglofsheim:
1
Amberg:
1
Backnang:
1
Bad Griesbach:
1
Berlin:
1
Bernried:
1
Creußen:
1
Erding:
1
Ergoldsbach:
1
Esslingen am Neckar:
1
Gochsheim:
1
Grassau:
1
Haar:
1
Hahnbach:
1
Hamburg:
1
Hildesheim:
1
Hohenthann:
1
Mainburg:
1
Moosinning:
1
Nürnberg:
1
Passau:
1
Rosche:
1
Rosenheim:
1
Siegenburg:
1
Stetten b. Ostermünchen:
1
Tübingen:
1
Vilsheim:
1
Waiblingen:
1
Würzburg:
1
Zerbst/Anhalt:
1
©
2004-2024. T³ is operated by
Althaus.IT
.
d/m/y H:i