T³ - TableTop Toernooien
Welkom Gast.
log in
of
register
.
Login met nickname/ID en paswoord (
Verloren paswoord?
).
Follow us:
|
Contact
T³-NEDERLAND
Verander land
Kies uw land:
Internationaal
Duitsland
Oostenrijk
Zwitserland
Nederland
België
Luxemburg
Polen
Frankrijk
Verenigd Koninkrijk
Italië
Servië
Hongarije
Verenigde Staten
Roemenië
Sluit
Toernooien:
*
Thuis
*
Overzicht
*
Kalender
*
Kaart
*
ETC
*
Share
*
Zoeken
Spelers:
*
Login
*
Hitchhiker
*
Spelerslijst
*
Clubs
Organisatoren:
*
Registreer
*
GoePP
*
FAQ
NTR/ETR:
*
Informatie
*
Rangschikking
*
Clubranking
*
Zoeken
*
Voeg Resultaten toe
*
Leger ranking
*
Hall'o'Fame
Informatie:
*
Tabletops
*
Nieuwsbrief
*
Nieuws Archief
*
Feeds
*
FAQ
Over T³:
*
Wat is T³?
*
Memberships
*
Gebruiksverklaring
*
Privacy
*
Cookies
*
Media
*
Contacten
4. Sturmfront
- Lijst van deelnemers
No.
Naam
Oorsprong
NTR
Leger
Team
Betaald
1.
Roland aka
"vip-user"
München
4016
Chaos Space Marines
A-Team
ja
2.
Martin aka
"MadMarty"
Altdorf
3044
Chaos Daemons
Landshuter Frontschweine
ja
3.
Raphael aka
"Ibram_Gaunt"
Altdorf
4555
Dark Angels
Landshuter Frontschweine
ja
4.
Stefan aka
"Fex"
Ergoldsbach
4228
Tyranids
Landshuter Frontschweine
ja
5.
Dennis aka
"Vangarl"
Landshut
3021
Chaos Space Marines
Landshuter Frontschweine
ja
6.
Dave P.
Landshut
1727
Blood Angels
Landshuter Frontschweine
ja
7.
Felix aka
"echopage"
München
863
Space Wolves
Landshuter Frontschweine
ja
8.
Stefan aka
"Odysseus"
Grassau
4893
Tyranids
ja
9.
Alex aka
"Alpha13"
Bayreuth
4692
Dark Angels
Project Ronin
ja
10.
Christopher aka
"Son"
Altdorf
4084
Orks
Landshuter Frontschweine
ja
11.
Kurt aka
"Dad"
Altdorf
4427
Astra Militarum
Landshuter Frontschweine
ja
12.
Moritz aka
"Moe-Joe"
München
3772
Astra Militarum
Tabletop-Club BOB
ja
13.
Jonas aka
"der_Daemonengrill"
Tiefenbach
5552
Grey Knights
Landshuter Frontschweine
ja
14.
Jan aka
"Sakeras"
Vilsheim
4940
Necrons
Landshuter Frontschweine
ja
15.
Florian aka
"Benutzername"
Bernried
4437
Space Wolves
ja
16.
Matthias aka
"Galgug"
Regensburg
4700
Space Wolves
Rolling Bones
ja
17.
Erich aka
"Richal67"
Siegenburg
2878
T'au Empire
Schlachtenbrüder Mainburg
ja
18.
(unknown)
Alteglofsheim
-
Necrons
TTC Ratisbona
ja
19.
Thomas aka
"Schildtraeger"
Mainburg
4937
Orks
Schlachtenbrüder Mainburg
ja
20.
Stephan aka
"Nevermind"
Erding
44
Grey Knights
A-Team
ja
21.
Tobias aka
"KalTorak"
Regensburg
517
Necrons
TTC Ratisbona
ja
22.
Alexander aka
"Fj_Alex"
Markt Indersdorf
453
Necrons
TTC Ratisbona
ja
23.
Mana aka
"Manatier"
Regensburg
865
Chaos Daemons
TTC Ratisbona
ja
24.
Nadine aka
"Din"
Markt Indersdorf
3011
Tyranids
ja
25.
Florian aka
"Interstellarix"
Bayreuth
5192
Grey Knights
Project Ronin
ja
26.
Thomas aka
"Blademaster"
Rosche
4118
Space Wolves
Project Ronin
ja
27.
Patrik aka
"Tradon"
Augsburg
3493
Necrons
Team Augsburg
ja
28.
Andreas aka
"Pagan"
Passau
4821
Orks
TTC Wolfsrudel
ja
29.
Julian aka
"Drexl"
Hohenthann
3734
Black Templars
Landshuter Frontschweine
ja
30.
Robert aka
"Kabraxiss"
Augsburg
4403
Grey Knights
Team Augsburg
ja
31.
Bernd aka
"Mjolnir"
München
3704
Witch Hunters
A-Team
ja
32.
Fritz aka
"Lews_Therin_Telamon"
München
5
Grey Knights
A-Team
ja
33.
Thomas aka
"Stempe"
Schierling
-
Chaos Space Marines
TTC Ratisbona
ja
34.
Sascha aka
"Supra"
Schweinfurt
413
Necrons
Die fränischen Recher
ja
35.
Christian aka
"Doggs"
Augsburg
4411
Chaos Space Marines
Team Augsburg
ja
36.
Matthias aka
"Oerd"
Gochsheim
2272
Necrons
Die Fränkischen Recher
ja
37.
Dominic aka
"Wodkaschlumpf"
Schweinfurt
3411
Drukhari
Die fränischen Recher
ja
38.
Michal aka
"mika_angelus"
Nürnberg
142
Drukhari
A-Team
ja
39.
David aka
"DaveRocka"
Bad Griesbach
4328
Orks
TTC Wolfsrudel
ja
40.
Daniel aka
"blackyIII"
Zerbst/Anhalt
2919
Chaos Space Marines
Satrapen
ja
41.
Max aka
"Der_Architekt"
Amberg
3799
Necrons
Strategium
ja
42.
Johannes aka
"grossmeister_belisar"
Regensburg
133
Drukhari
TTC Ratisbona
ja
43.
Daniel aka
"Cauldron_Born"
Haar
2681
Astra Militarum
Bellatores
ja
44.
Patrick aka
"Wuher1974"
Landshut
4874
Orks
ja
45.
Korbinian aka
"Blinsler"
Rosenheim
2825
Necrons
Siege of MaRoCo
ja
46.
Werner aka
"daKING"
Stetten b. Ostermünchen
5042
Space Wolves
Siege of MaRoCo
ja
47.
Christopher aka
"Medjugorje"
München
82
Black Templars
Spieleverein Weiden
ja
48.
Thomas aka
"Tomacco"
München
3497
Blood Angels
Team Augsburg
ja
49.
Sascha aka
"Night_Haunter"
Waiblingen
3154
Drukhari
Firebug
ja
50.
Raphael aka
"Jim_Tuer"
Hildesheim
1870
Tyranids
TFO
ja
51.
Lukas aka
"lukasg"
Backnang
4438
Grey Knights
ja
52.
Joe aka
"BruderschwesterVoluptanesh"
Ingolstadt
2605
Chaos Daemons
Illuminatus-Frankenstein
ja
53.
Kevin aka
"Collector"
Ingolstadt
4395
Orks
Illuminatus-Frankenstein
ja
54.
Francesco aka
"Franky"
Tübingen
2911
Necrons
Firebug
ja
55.
Andrej aka
"DaGuppie"
Esslingen am Neckar
3988
Space Wolves
Firebug
ja
56.
Florian aka
"Xanxis"
Landshut
3754
Space Marines
Landshuter Frontschweine
ja
57.
Andreas aka
"Sir_Twist"
München
3686
Space Wolves
ja
58.
Chris aka
"Cyres"
Ingolstadt
-
Necrons
ja
59.
Martin aka
"SolBadguy"
Moosinning
4346
Orks
A-Team
ja
60.
Thomas aka
"Tom-y"
Hahnbach
4167
Black Templars
Strategium
ja
61.
Sascha aka
"Athaxas"
Berlin
1238
Tyranids
GIMPs
ja
62.
Tim aka
"R-T"
Creußen
4866
Space Marines
Project Ronin
ja
63.
Sven aka
"Riot"
Hamburg
1166
Grey Knights
A-Team
ja
64.
Andreas aka
"BotedesUnheils"
München
1303
Orks
ja
65.
Jan aka
"Gralsherzog1"
Landshut
242
Space Marines
Landshuter Frontschweine
ja
66.
Michael aka
"chef"
Landshut
188
Space Wolves
TTC Ratisbona
ja
67.
Martin aka
"Sarana"
Würzburg
4450
Necrons
Damage Inc. Würzburg
ja
68.
Valerian aka
"colm_corbec"
Tiefenbach
4680
Astra Militarum
SPRINGER
ja
69.
Dietmar aka
"iBot"
Schierling
5203
Orks
TTC Ratisbona
ja
Leger verdeling
Necrons:
12
Orks:
9
Space Wolves:
8
Grey Knights:
7
Chaos Space Marines:
5
Tyranids:
5
Astra Militarum:
4
Drukhari:
4
Black Templars:
3
Chaos Daemons:
3
Space Marines:
3
Blood Angels:
2
Dark Angels:
2
T'au Empire:
1
Witch Hunters:
1
Verdeling van herkomsten
München:
9
Landshut:
6
Altdorf:
4
Regensburg:
4
Augsburg:
3
Ingolstadt:
3
Bayreuth:
2
Markt Indersdorf:
2
Schierling:
2
Schweinfurt:
2
Tiefenbach:
2
Alteglofsheim:
1
Amberg:
1
Backnang:
1
Bad Griesbach:
1
Berlin:
1
Bernried:
1
Creußen:
1
Erding:
1
Ergoldsbach:
1
Esslingen am Neckar:
1
Gochsheim:
1
Grassau:
1
Haar:
1
Hahnbach:
1
Hamburg:
1
Hildesheim:
1
Hohenthann:
1
Mainburg:
1
Moosinning:
1
Nürnberg:
1
Passau:
1
Rosche:
1
Rosenheim:
1
Siegenburg:
1
Stetten b. Ostermünchen:
1
Tübingen:
1
Vilsheim:
1
Waiblingen:
1
Würzburg:
1
Zerbst/Anhalt:
1
©
2004-2024. T³ is operated by
Althaus.IT
.
d-m-y H:i