T³ - TableTop Tournaments
Witaj Gość. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się.
  

Zaloguj się używając nicka/ID oraz hasła (Zagubione hało?).
Bądź na bierząco:facebooktwitterrss | supportKontakt

X-Wing - Championnat Régional Sud-Est 2017 - Déclic Ludik - Lista uczestników

LP.NazwaPochodzenieNTRArmiaDrużynaZapłacono
1. Antoine "Cerbere" ColombFLyon19RebelsSR2ATak
2. Guillaume "Sixwood" CiboisFSarzeau95Scum and VillainySR2A expat'Tak
3. Arnaud "lims" DulacFRuy345EmpireTak
4. Adrien "Dalarisse" ChouquetFLyon4EmpireSR2ATak
5. Victor "Polypunkette" JomardFLa Balme Les Grottes449RebelsSR2ATak
6. Laurent "garaz" FerraraFCuers474Scum and VillainyLes varoisTak
7. Franck "Neojedi" PittiloniFToulon132Scum and VillainyLes varoisTak
8. Fitzgerald "Fitzge" FerrandoFLa Crau-EmpireLes varoisTak
9. Bruno "Leloup" SroczynskiFGivors71RebelsMootland clanTak
10. Franck "nino" BeaujotFL'isle D'abeau64RebelsSR2ATak
11. Anthony "Tzanalaii" MartinezFPierrefeu609Scum and VillainyLes varoisTak
12. Nicolas "nico40k" FumeyFBadinières1137Scum and VillainySR2ATak
13. Guillaume "Poussin" ChorierFPont De L'isere694RebelsTurris FortissimaTak
14. Laurent "Lorenz" FontanieuFLyon151RebelsSR2ATak
15. Florian "royda" GobertFTassin La Demi Lune171RebelsSR2ATak
16. Jeremy "deadjames1" BlaisFMacon-EmpireSR2ATak
17. Jordan "Ayreon" BourganelFSt Quentin Fallavier128RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
18. William "Willskyrunner" DumasFLimas658RebelsSR2ATak
19. Luke "kaela" NotargiacomoFJanneyrias288EmpireTak
20. Ludovic "Tarondor" BottonFL'isle D'abeau470RebelsSR2ATak
21. Jean-Jacques "jijibe" BerthetFVillefontaine304Scum and VillainySR2ATak
22. Aixois 1 ValFBourgoin Jallieu-EmpireTak
23. Aixois 2 PeggyFBourgoin Jallieu-RebelsTak
24. Aixois 3 Aixois 3FBourgoin Jallieu-Scum and VillainyTak
25. Virginie "Vir" BelzFSaint Clair de la Tour338Scum and VillainySR2ATak
26. Raphaël "Trollinet" GarnierFMontmirat274RebelsTurris FortissimaTak
27. Eudes "historic" LefevreFBesancon264Scum and VillainyAigles SéquanesTak
28. Julien "mkj" BertholinoFRuy-Scum and VillainyTak
29. Amandine "Caola" CuillerdierFLa Balme Les Grottes701EmpireCaolaTak
30. Pierre-Cyril "Falcon-" DeuxFRoyat389Scum and VillainyL'Escadron ArverneTak
31. Thomas "Janjak" GoutalandFVic Le Comte425RebelsL'Escadron ArverneTak
32. Marco "Marconain" ScheferCHNyon45RebelsTak
33. Alban "DrK" TrincheroCHNyon103EmpireSR2ATak
34. Stéphane "Tephan" MarcillouxFSarras115EmpireTurris FortissimaTak
35. Hans "BadRaf" MasselotFLimas1235RebelsSR2ATak
36. Mickael "Kicoupe" GasparettoFPassins892RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
37. Luca "bloodman" BottosFRuy-Moncteau489RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
38. Maxime "Bubbamix" MeyerFRuy488RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
39. Pierre-Anthony "PaCintosh" CorradoFViriat18EmpireSR2ATak
40. Thibaut "Tyy" RouxFMontpellier41Scum and VillainyTak
41. Michaël "Sennacherib" RonchettiFBron124EmpireSR2ATak
42. Laurent "hellmarauder" MarfoureFAix-En-Provence118RebelsTak
43. Remy "Ritchan" MaillotFChalon-Sur-Saône177RebelsTak
44. Simon "corser" DrouxFFragnes La Loyere373EmpireTak
45. Marion BastienFOslon-EmpireTak
46. Sebastien "knightseb" MorinFTorcy254RebelsSR2ATak
47. Maxime "Erelone" CaumontatFVillemoisson sur Orges91EmpireEscadron hérautTak
48. Alexandre "Xela" PatoutFHyères897RebelsLes varoisTak
49. Néhémie "Sarnai-Arienis" ChollatFVillefontaine277EmpireLes Chevaliers de la Table RazTak
50. Michael "Nya" Dumont RotyFVillefontaine187RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
51. Juan Carlos "Lizardo" RinconFGivors25Scum and VillainySR2ATak
52. Michaël "Nightblade" RuizFCeyzériat53EmpireSR2ATak
53. Xavier "Dalendur" BerthetFBourg Lesvalence189Scum and VillainyTurris FortissimaTak
54. Rodolphe "EmissairedesGorgonites" VaillantFGlun230Scum and VillainyTurris FortissimaTak
55. Gregoire "Mog-ur" MarionFAutrans664Empirejoueurs du vercorsTak
56. Alexandre "Le-Poete" CusinFMurviel Lès Montpellier203EmpireEscadron hérautTak
57. Benoit "hongrad" CostechareyreFValence779EmpireTurris FortissimaTak
58. Christophe "Petit-Batard" DeschampsFCunlhat121EmpireMWFTak
59. Renaud "UnknowToday" MontetFLe Chambon Feugerolles396EmpireC3FTak
60. Erwan "airforsswaaan" BenoitFVillefontaine492RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
 
Zapisani Gracze - Zapisy nie są jeszcze ostateczne
61. Raphaël "cachalop" CivadeFVilleurbanne24EmpireSR2ANie
62. Julien "Eythau" JalliffierFBron61EmpireSR2ANie
63. Gurvald "bloodspiff" IruskFLyon-RebelsNie
64. Nicolas "bakow" ChtcherbakowFMarsonnas242RebelsSR2ANie
65. Pierre "Futil" BuffiereFIssy-Les-Moulineaux10EmpireEscadron Les Têtes BruléesNie
66. David "bzh-gratz" TribouilletFLyon1180Scum and VillainyLDMNie
67. Cyril "Cyr" GorgesFVoiron-RebelsNie
68. Romain "RahmKota" PierronFBourg-en-Bresse205Scum and VillainySR2ANie
69. Ludovic "Phaelgal" ChenauxFSt Julien En Genevois539EmpireNie
70. Gael "Maraudeur" NolliFAmbilly1320EmpireNie
71. Virgil "EvirDERRICOTE" SantFThurins-EmpireSR2ANie
72. Jp "Shamash" CoeriniFMaizières131RebelsLes Lapins LorrainsNie
73. Alexandre "cyanesance" RocloreFMeyreuil432Scum and VillainyNie
74. Hugo "Shev" BourgeoisFLyon1590EmpireLDMNie


Armie
Rebels:24
Empire:21
Scum and Villainy:15
Pochodzenie
Isère (38):21
Rhône (69):9
Saône-et-Loire (71):5
Var (83):5
Drôme (26):3
Puy-de-Dôme (63):3
Ain (01):2
Ardèche (07):2
Aveyron (12):2
Hérault (34):2
Bouches-du-Rhône (13):1
Doubs (25):1
Gard (30):1
Loire (42):1
Morbihan (56):1
Essonne (91):1
©2004-2018. T³ is operated by Althaus.IT.