T³ - TableTop Tournaments
Witaj Gość. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się.
  

Zaloguj się używając nicka/ID oraz hasła (Zagubione hało?).
Bądź na bierząco:facebooktwitterrss | supportKontakt

X-Wing - Championnat Régional Sud-Est 2017 - Déclic Ludik - Lista uczestników

LP.NazwaPochodzenieNTRArmiaDrużynaZapłacono
1. Antoine "Cerbere" ColombFLyon10RebelsSR2ATak
2. Guillaume "Sixwood" CiboisFSarzeau60Scum and VillainySR2A expat'Tak
3. Arnaud "lims" DulacFRuy270EmpireTak
4. Adrien "Dalarisse" ChouquetFLyon4EmpireSR2ATak
5. Victor "Polypunkette" JomardFLa Balme Les Grottes430RebelsSR2ATak
6. Laurent "garaz" FerraraFCuers417Scum and VillainyLes varoisTak
7. Franck "Neojedi" PittiloniFToulon373Scum and VillainyLes varoisTak
8. Fitzgerald "Fitzge" FerrandoFLa Crau-EmpireLes varoisTak
9. Bruno "Leloup" SroczynskiFGivors87RebelsMootland clanTak
10. Franck "nino" BeaujotFL'isle D'abeau47RebelsSR2ATak
11. Anthony "Tzanalaii" MartinezFPierrefeu526Scum and VillainyLes varoisTak
12. Nicolas "nico40k" FumeyFBadinières1039Scum and VillainySR2ATak
13. Guillaume "Poussin" ChorierFPont De L'isere596RebelsTurris FortissimaTak
14. Laurent "Lorenz" FontanieuFLyon146RebelsSR2ATak
15. Florian "royda" GobertFTassin La Demi Lune121RebelsSR2ATak
16. Jeremy "deadjames1" BlaisFMacon-EmpireSR2ATak
17. Jordan "Ayreon" BourganelFSt Quentin Fallavier131RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
18. William "Willskyrunner" DumasFLimas584RebelsSR2ATak
19. Luke "kaela" NotargiacomoFJanneyrias223EmpireTak
20. Ludovic "Tarondor" BottonFL'isle D'abeau414RebelsSR2ATak
21. Jean-Jacques "jijibe" BerthetFVillefontaine233Scum and VillainySR2ATak
22. Aixois 1 ValFBourgoin Jallieu-EmpireTak
23. Aixois 2 PeggyFBourgoin Jallieu-RebelsTak
24. Aixois 3 Aixois 3FBourgoin Jallieu-Scum and VillainyTak
25. Virginie "Vir" BelzFSaint Clair de la Tour292Scum and VillainySR2ATak
26. Raphaël "Trollinet" GarnierFMontmirat263RebelsTurris FortissimaTak
27. Eudes "historic" LefevreFBesancon185Scum and VillainyAigles SéquanesTak
28. Julien "mkj" BertholinoFRuy-Scum and VillainyTak
29. Amandine "Caola" CuillerdierFLa Balme Les Grottes681EmpireCaolaTak
30. Pierre-Cyril "Falcon-" DeuxFRoyat309Scum and VillainyL'Escadron ArverneTak
31. Thomas "Janjak" GoutalandFVic Le Comte357RebelsL'Escadron ArverneTak
32. Marco "Marconain" ScheferCHNyon58RebelsTak
33. Alban "DrK" TrincheroCHNyon68EmpireSR2ATak
34. Stéphane "Tephan" MarcillouxFSarras94EmpireTurris FortissimaTak
35. Hans "BadRaf" MasselotFLimas1119RebelsSR2ATak
36. Mickael "Kicoupe" GasparettoFPassins815RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
37. Luca "bloodman" BottosFRuy-Moncteau658RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
38. Maxime "Bubbamix" MeyerFRuy551RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
39. Pierre-Anthony "PaCintosh" CorradoFViriat24EmpireSR2ATak
40. Thibaut "Tyy" RouxFMontpellier48Scum and VillainyTak
41. Michaël "Sennacherib" RonchettiFBron108EmpireSR2ATak
42. Laurent "hellmarauder" MarfoureFAix-En-Provence194RebelsTak
43. Remy "Ritchan" MaillotFChalon-Sur-Saône129RebelsTak
44. Simon "corser" DrouxFFragnes La Loyere308EmpireTak
45. Marion BastienFOslon-EmpireTak
46. Sebastien "knightseb" MorinFTorcy217RebelsSR2ATak
47. Maxime "Erelone" CaumontatFMontpellier45EmpireEscadron hérautTak
48. Alexandre "Xela" PatoutFHyères879RebelsLes varoisTak
49. Néhémie "Sarnai-Arienis" ChollatFVillefontaine202EmpireLes Chevaliers de la Table RazTak
50. Michael "Nya" Dumont RotyFVillefontaine150RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
51. Juan Carlos "Lizardo" RinconFGivors16Scum and VillainySR2ATak
52. Michaël "Nightblade" RuizFCeyzériat114EmpireSR2ATak
53. Xavier "Dalendur" BerthetFBourg Lesvalence168Scum and VillainyTurris FortissimaTak
54. Rodolphe "EmissairedesGorgonites" VaillantFGlun213Scum and VillainyTurris FortissimaTak
55. Gregoire "Mog-ur" MarionFAutrans616Empirejoueurs du vercorsTak
56. Alexandre "Le-Poete" CusinFMurviel Lès Montpellier172EmpireEscadron hérautTak
57. Benoit "hongrad" CostechareyreFValence648EmpireTurris FortissimaTak
58. Christophe "Petit-Batard" DeschampsFCunlhat92EmpireMWFTak
59. Renaud "UnknowToday" MontetFLe Chambon Feugerolles932EmpireC3FTak
60. Erwan "airforsswaaan" BenoitFVillefontaine448RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
 
Zapisani Gracze - Zapisy nie są jeszcze ostateczne
61. Raphaël "cachalop" CivadeFVilleurbanne38EmpireSR2ANie
62. Julien "Eythau" JalliffierFBron31EmpireSR2ANie
63. Gurvald "bloodspiff" IruskFLyon-RebelsNie
64. Nicolas "bakow" ChtcherbakowFMarsonnas170RebelsSR2ANie
65. Pierre "Futil" BuffiereFIssy-Les-Moulineaux21EmpireEscadron Les Têtes BruléesNie
66. David "bzh-gratz" TribouilletFLyon1070Scum and VillainyLDMNie
67. Cyril "Cyr" GorgesFVoiron-RebelsNie
68. Romain "RahmKota" PierronFBourg-en-Bresse152Scum and VillainySR2ANie
69. Ludovic "Phaelgal" ChenauxFSt Julien En Genevois446EmpireNie
70. Gael "Maraudeur" NolliFAmbilly1217EmpireNie
71. Virgil "EvirDERRICOTE" SantFThurins-EmpireSR2ANie
72. Jp "Shamash" CoeriniFMaizières110RebelsLes Lapins LorrainsNie
73. Alexandre "cyanesance" RocloreFMeyreuil387Scum and VillainyNie
74. Hugo "Shev" BourgeoisFLyon1517EmpireLDMNie


Armie
Rebels:24
Empire:21
Scum and Villainy:15
Pochodzenie
Isère (38):21
Rhône (69):9
Saône-et-Loire (71):5
Var (83):5
Drôme (26):3
Hérault (34):3
Puy-de-Dôme (63):3
Ain (01):2
Ardèche (07):2
Aveyron (12):2
Bouches-du-Rhône (13):1
Doubs (25):1
Gard (30):1
Loire (42):1
Morbihan (56):1
©2004-2017. T³ is operated by Althaus.IT.