T³ - TableTop Tournaments
Witaj Gość. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się.
  

Zaloguj się używając nicka/ID oraz hasła (Zagubione hało?).
Bądź na bierząco:facebooktwitterrss | supportKontakt

X-Wing - Championnat Régional Sud-Est 2017 - Déclic Ludik - Lista uczestników

LP.NazwaPochodzenieNTRArmiaDrużynaZapłacono
1. Antoine aka "Cerbere"FLyon44RebelsSR2ATak
2. Guillaume aka "Sixwood"FSarzeau19Scum and VillainySR2A expat'Tak
3. Arnaud aka "lims"FRuy461EmpireTak
4. Adrien aka "Dalarisse"FLyon21EmpireSR2ATak
5. Victor aka "Polypunkette"FLa Balme Les Grottes587RebelsSR2ATak
6. Laurent aka "garaz"FCuers617Scum and VillainyLes varoisTak
7. Franck aka "Neojedi"FToulon125Scum and VillainyLes varoisTak
8. Fitzgerald aka "Fitzge"FLa Crau246EmpireLes varoisTak
9. Bruno aka "Leloup"FGivors151RebelsMootland clanTak
10. Franck aka "nino"FL'isle D'abeau147RebelsSR2ATak
11. Anthony aka "Tzanalaii"FPierrefeu750Scum and VillainyLes varoisTak
12. Nicolas aka "nico40k"FBadinières1303Scum and VillainySR2ATak
13. Guillaume aka "Poussin"FPont De L'isere842RebelsTurris FortissimaTak
14. Laurent aka "Lorenz"FLyon228RebelsSR2ATak
15. Florian aka "royda"FTassin La Demi Lune266RebelsSR2ATak
16. Jeremy aka "deadjames1"FMacon-EmpireSR2ATak
17. Jordan aka "Ayreon"FSt Quentin Fallavier211RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
18. William aka "Willskyrunner"FLimas801RebelsSR2ATak
19. Luke aka "kaela"FJanneyrias397EmpireTak
20. Ludovic aka "Tarondor"FL'isle D'abeau615RebelsSR2ATak
21. Jean-Jacques aka "jijibe"FVillefontaine415Scum and VillainySR2ATak
22. Aixois 1 V.FBourgoin Jallieu-EmpireTak
23. Aixois 2 P.FBourgoin Jallieu-RebelsTak
24. Aixois 3 A.FBourgoin Jallieu-Scum and VillainyTak
25. Virginie aka "Vir"FSaint Clair de la Tour396Scum and VillainySR2ATak
26. Raphaël aka "Trollinet"FMontmirat248RebelsTurris FortissimaTak
27. Eudes aka "historic"FBesancon367Scum and VillainyAigles SéquanesTak
28. Julien aka "mkj"FRuy-Scum and VillainyTak
29. Amandine aka "Caola"FLa Balme Les Grottes847EmpireCaolaTak
30. Pierre-Cyril aka "Falcon-"FRoyat478Scum and VillainyL'Escadron ArverneTak
31. Thomas aka "Janjak"FVic Le Comte522RebelsL'Escadron ArverneTak
32. Marco aka "Marconain"CHNyon59RebelsTak
33. Alban aka "DrK"CHNyon131EmpireSR2ATak
34. Stéphane aka "Tephan"FSarras113EmpireTurris FortissimaTak
35. Hans aka "BadRaf"FLimas1405RebelsSR2ATak
36. Mickael aka "Kicoupe"FPassins1048RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
37. Luca aka "bloodman"FRuy-Moncteau637RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
38. Maxime aka "Bubbamix"FRuy636RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
39. Pierre-Anthony aka "PaCintosh"FViriat23EmpireSR2ATak
40. Thibaut aka "Tyy"FMontpellier94Scum and VillainyTak
41. Michaël aka "Sennacherib"FBron199EmpireSR2ATak
42. Laurent aka "hellmarauder"FAix-En-Provence201RebelsTak
43. Remy aka "Ritchan"FChalon-Sur-Saône90RebelsTak
44. Simon aka "corser"FFragnes La Loyere217EmpireTak
45. Marion B.FOslon-EmpireTak
46. Sebastien aka "knightseb"FTorcy218RebelsSR2ATak
47. Maxime aka "Erelone"FVillemoisson sur Orges119EmpireEscadron hérautTak
48. Alexandre aka "Xela"FHyères1054RebelsLes varoisTak
49. Néhémie aka "Sarnai-Arienis"FLyon382EmpireLes Chevaliers de la Table RazTak
50. Michael aka "Nya"FVillefontaine282RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
51. Juan Carlos aka "Lizardo"FGivors230Scum and VillainySR2ATak
52. Michaël aka "Nightblade"FBourg-en-Bresse83EmpireSR2ATak
53. Xavier aka "Dalendur"FBourg Lesvalence283Scum and VillainyTurris FortissimaTak
54. Rodolphe aka "EmissairedesGorgonites"FGlun318Scum and VillainyTurris FortissimaTak
55. Gregoire aka "Mog-ur"FAutrans811Empirejoueurs du vercorsTak
56. Alexandre aka "Le-Poete"FMurviel Lès Montpellier299EmpireEscadron hérautTak
57. Benoit aka "hongrad"FValence927EmpireTurris FortissimaTak
58. Christophe aka "Petit-Batard"FCunlhat205EmpireMWFTak
59. Renaud aka "UnknowToday"FLe Chambon Feugerolles530EmpireC3FTak
60. Erwan aka "airforsswaaan"FVillefontaine515RebelsLes Chevaliers De La Table RazTak
 
Zapisani Gracze - Zapisy nie są jeszcze ostateczne
61. Raphaël aka "cachalop"FVilleurbanne86EmpireSR2ANie
62. Julien aka "Eythau"FBron142EmpireSR2ANie
63. Gurvald aka "bloodspiff"FLyon-RebelsNie
64. Nicolas aka "bakow"FMarsonnas345RebelsSR2ANie
65. Pierre aka "Futil"FIssy-Les-Moulineaux14EmpireEscadron Les Têtes BruléesNie
66. David aka "bzh-gratz"FLyon1347Scum and VillainyLDMNie
67. Cyril aka "Cyr"FVoiron-RebelsNie
68. Romain aka "RahmKota"FBourg-en-Bresse301Scum and VillainySR2ANie
69. Ludovic aka "Phaelgal"FSt Julien En Genevois682EmpireNie
70. Gael aka "Maraudeur"FAmbilly1487EmpireNie
71. Virgil aka "EvirDERRICOTE"FThurins-EmpireSR2ANie
72. Jp aka "Shamash"FMaizières60RebelsLes Lapins LorrainsNie
73. Alexandre aka "cyanesance"FMeyreuil565Scum and VillainyNie
74. Hugo aka "Shev"FLyon1748EmpireLDMNie


Armie
Rebels:24
Empire:21
Scum and Villainy:15
Pochodzenie
Isère (38):16
Rhône (69):10
Var (83):5
Drôme (26):3
Puy-de-Dôme (63):3
Saône-et-Loire (71):3
Ain (01):2
Ardèche (07):2
Aveyron (12):2
Hérault (34):2
Bouches-du-Rhône (13):1
Doubs (25):1
Gard (30):1
Loire (42):1
Morbihan (56):1
Essonne (91):1
©2004-2018. T³ is operated by Althaus.IT.