T³ - TableTop Toernooien
Welkom Gast. log in of register.
  

Login met nickname/ID en paswoord (Verloren paswoord?).
Follow us:facebooktwitterrss | supportContact

X-Wing - Championnat Régional Sud-Est 2017 - Déclic Ludik - Lijst van deelnemers

No.NaamOorsprongNTRLegerTeamBetaald
1. Antoine "Cerbere" ColombFLyon19RebelsSR2Aja
2. Guillaume "Sixwood" CiboisFSarzeau95Scum and VillainySR2A expat'ja
3. Arnaud "lims" DulacFRuy345Empireja
4. Adrien "Dalarisse" ChouquetFLyon4EmpireSR2Aja
5. Victor "Polypunkette" JomardFLa Balme Les Grottes449RebelsSR2Aja
6. Laurent "garaz" FerraraFCuers474Scum and VillainyLes varoisja
7. Franck "Neojedi" PittiloniFToulon132Scum and VillainyLes varoisja
8. Fitzgerald "Fitzge" FerrandoFLa Crau-EmpireLes varoisja
9. Bruno "Leloup" SroczynskiFGivors71RebelsMootland clanja
10. Franck "nino" BeaujotFL'isle D'abeau64RebelsSR2Aja
11. Anthony "Tzanalaii" MartinezFPierrefeu609Scum and VillainyLes varoisja
12. Nicolas "nico40k" FumeyFBadinières1137Scum and VillainySR2Aja
13. Guillaume "Poussin" ChorierFPont De L'isere694RebelsTurris Fortissimaja
14. Laurent "Lorenz" FontanieuFLyon151RebelsSR2Aja
15. Florian "royda" GobertFTassin La Demi Lune171RebelsSR2Aja
16. Jeremy "deadjames1" BlaisFMacon-EmpireSR2Aja
17. Jordan "Ayreon" BourganelFSt Quentin Fallavier128RebelsLes Chevaliers De La Table Razja
18. William "Willskyrunner" DumasFLimas658RebelsSR2Aja
19. Luke "kaela" NotargiacomoFJanneyrias288Empireja
20. Ludovic "Tarondor" BottonFL'isle D'abeau470RebelsSR2Aja
21. Jean-Jacques "jijibe" BerthetFVillefontaine304Scum and VillainySR2Aja
22. Aixois 1 ValFBourgoin Jallieu-Empireja
23. Aixois 2 PeggyFBourgoin Jallieu-Rebelsja
24. Aixois 3 Aixois 3FBourgoin Jallieu-Scum and Villainyja
25. Virginie "Vir" BelzFSaint Clair de la Tour338Scum and VillainySR2Aja
26. Raphaël "Trollinet" GarnierFMontmirat274RebelsTurris Fortissimaja
27. Eudes "historic" LefevreFBesancon264Scum and VillainyAigles Séquanesja
28. Julien "mkj" BertholinoFRuy-Scum and Villainyja
29. Amandine "Caola" CuillerdierFLa Balme Les Grottes701EmpireCaolaja
30. Pierre-Cyril "Falcon-" DeuxFRoyat389Scum and VillainyL'Escadron Arverneja
31. Thomas "Janjak" GoutalandFVic Le Comte425RebelsL'Escadron Arverneja
32. Marco "Marconain" ScheferCHNyon45Rebelsja
33. Alban "DrK" TrincheroCHNyon103EmpireSR2Aja
34. Stéphane "Tephan" MarcillouxFSarras115EmpireTurris Fortissimaja
35. Hans "BadRaf" MasselotFLimas1235RebelsSR2Aja
36. Mickael "Kicoupe" GasparettoFPassins892RebelsLes Chevaliers De La Table Razja
37. Luca "bloodman" BottosFRuy-Moncteau489RebelsLes Chevaliers De La Table Razja
38. Maxime "Bubbamix" MeyerFRuy488RebelsLes Chevaliers De La Table Razja
39. Pierre-Anthony "PaCintosh" CorradoFViriat18EmpireSR2Aja
40. Thibaut "Tyy" RouxFMontpellier41Scum and Villainyja
41. Michaël "Sennacherib" RonchettiFBron124EmpireSR2Aja
42. Laurent "hellmarauder" MarfoureFAix-En-Provence118Rebelsja
43. Remy "Ritchan" MaillotFChalon-Sur-Saône177Rebelsja
44. Simon "corser" DrouxFFragnes La Loyere373Empireja
45. Marion BastienFOslon-Empireja
46. Sebastien "knightseb" MorinFTorcy254RebelsSR2Aja
47. Maxime "Erelone" CaumontatFVillemoisson sur Orges91EmpireEscadron hérautja
48. Alexandre "Xela" PatoutFHyères897RebelsLes varoisja
49. Néhémie "Sarnai-Arienis" ChollatFVillefontaine277EmpireLes Chevaliers de la Table Razja
50. Michael "Nya" Dumont RotyFVillefontaine187RebelsLes Chevaliers De La Table Razja
51. Juan Carlos "Lizardo" RinconFGivors25Scum and VillainySR2Aja
52. Michaël "Nightblade" RuizFCeyzériat53EmpireSR2Aja
53. Xavier "Dalendur" BerthetFBourg Lesvalence189Scum and VillainyTurris Fortissimaja
54. Rodolphe "EmissairedesGorgonites" VaillantFGlun230Scum and VillainyTurris Fortissimaja
55. Gregoire "Mog-ur" MarionFAutrans664Empirejoueurs du vercorsja
56. Alexandre "Le-Poete" CusinFMurviel Lès Montpellier203EmpireEscadron hérautja
57. Benoit "hongrad" CostechareyreFValence779EmpireTurris Fortissimaja
58. Christophe "Petit-Batard" DeschampsFCunlhat121EmpireMWFja
59. Renaud "UnknowToday" MontetFLe Chambon Feugerolles396EmpireC3Fja
60. Erwan "airforsswaaan" BenoitFVillefontaine492RebelsLes Chevaliers De La Table Razja
 
Geregistreerde spelers - Registratie is nog niet gefinaliseerd
61. Raphaël "cachalop" CivadeFVilleurbanne24EmpireSR2Anee
62. Julien "Eythau" JalliffierFBron61EmpireSR2Anee
63. Gurvald "bloodspiff" IruskFLyon-Rebelsnee
64. Nicolas "bakow" ChtcherbakowFMarsonnas242RebelsSR2Anee
65. Pierre "Futil" BuffiereFIssy-Les-Moulineaux10EmpireEscadron Les Têtes Bruléesnee
66. David "bzh-gratz" TribouilletFLyon1180Scum and VillainyLDMnee
67. Cyril "Cyr" GorgesFVoiron-Rebelsnee
68. Romain "RahmKota" PierronFBourg-en-Bresse205Scum and VillainySR2Anee
69. Ludovic "Phaelgal" ChenauxFSt Julien En Genevois539Empirenee
70. Gael "Maraudeur" NolliFAmbilly1320Empirenee
71. Virgil "EvirDERRICOTE" SantFThurins-EmpireSR2Anee
72. Jp "Shamash" CoeriniFMaizières131RebelsLes Lapins Lorrainsnee
73. Alexandre "cyanesance" RocloreFMeyreuil432Scum and Villainynee
74. Hugo "Shev" BourgeoisFLyon1590EmpireLDMnee


Leger verdeling
Rebels:24
Empire:21
Scum and Villainy:15
Verdeling van herkomsten
Isère (38):21
Rhône (69):9
Saône-et-Loire (71):5
Var (83):5
Drôme (26):3
Puy-de-Dôme (63):3
Ain (01):2
Ardèche (07):2
Aveyron (12):2
Hérault (34):2
Bouches-du-Rhône (13):1
Doubs (25):1
Gard (30):1
Loire (42):1
Morbihan (56):1
Essonne (91):1
©2004-2018. T³ is operated by Althaus.IT.